hizliyiz.com

Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)

-

Bebek Kolyeleri

bebek kolyeleri

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Gümüş yahut kehribar anne bebek kolyeleri birçok mistik inanışa göre şifa sunmaktadır. Aksesuar stil sahibi yetişkinler kadar genç, çocuk ve bebekler için de farklı seçenekler sunmaktadır. Çocuklar kılık-kıyafet, ayakkabı  kadar aksesuar kullanımları ile de tarzlarını yansıtmaktadır. Kolye, küper, yüzük, bileklik ve saat seçeneklerinde farklı materyaller ve farklı figürler kullanılarak hayal dünyalarını yaşatmaktadır. Son derece sağlıklı ve doğal materyaller kullanılarak üretilen bebek kolye ve takılarında herhangi bir alerjik reaksiyon ile karşılaşılmamaktadır. Bununla birlikte çoğcuğunuz ile yahut bebeğiniz ile aynı aksesuarları kullanılarak üretilen çift takılar günümüzde oldukça trend hale gelmiştir.

Anne-Bebek Kolyeleri

Anne bebek kolyeleri gümüş yahut değerli taşlar kullanılarak dizayn edilmektedir. Farklı fügürler ile de zengileştirilen aksesuarlarda hayvan figürleri, çiçek figürleri, nazar boncukları sıklıkla rağbet görmektedir. Göz alıcı tasarımlara sahip aksesuarlarda kolyenin yanı sıra bileklik, küpe ve yüzükler de ebeveynler tarafından kullanılmaktadır. Kolyelerde en çok ayak figürü, kedi fügürü yahut tüm bunların dışında isim yazılan kolyeler tercih edilmektedir. Gümüş gibi değerli bir materyal ile üretilen aksesuarlar anneler gününde, diş partilerinde, doğum günlerinde ve bebeklerin dünyaya geldiği günlerde doğum yapan annelere hediye edilmektedir. Oldukça şık ve manevi değeri yüksek olan bir hediye etmek isteyenler için uygun seçenekler sunulmaktadır.

Kehribar Bebek Kolyeleri

Anne bebek kolyeleri çeşitleri gümüşün yanı sıra kehribar diş kolyeleri olarak da tercih edilmektedir. Kehribarın doğal ve şifalı bir taş olması sebebi ile anneler tarafından da benimsenmektedir. Ağrı gidermesinin yanı sıra bağışıklık güçlendirici mistik havası ile bebeklerin diş çıakrma dönemlerinde önerilen taşlardan olmaktadır. Uzak doğu ülkelerinde inanışlar doğrultusunda diş çıkarma evresinde olan bebeklere kehribar diş kolyeleri hediye edilmektedir.

Bebek kolyeleri kopma ihtimallerine karşı son derece güvenli bir şekilde sağlam materyal kullanılarak dizayn edilmektedir. Bu sayede olası ihtimallere karşı tedbir alınmaktadır. Hamile ve lohusa anne ve anne adayları içinde uygun olan kehribar taşları birçok rahatsızlığa karşı şifa sunmaktadır. Lohusalık döneminde psikolojik olarak rastlanan geçici melenkoli için de şifa sağlamaktadır. Vücuttaki elektriği alarak kişiye dinginlik ve huzur vereceği yönünde köklü inanışlar bulunmaktadır. Bu noktada hem şık hem de şifalı kehribar kolyeleri kullanılması bir gelenek haline gelmiştir. Hem geleneği yaşatmak hem de kendinize ve çocuğunuza estetik değer katabilirsiniz. Bebeklerin ve çocukların hassas cildine uyumlu kolyeleri online olarak yapacağınız alışverişler sayesinde edinmeniz mümkündür. Bu noktada seçkin tasarımları yahut size özel tasarımları keşfedebilirsiniz.