hizliyiz.com

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Babydo8
  • Babyjem2
  • Ertuğ Anne & Bebek1
  • Mycey7

Fiyat (TL)

-

Bebek Mama Önlüğü

Bebek mama önlüğü

Limit:
18 sonuçtan 1 ile 18 arası görüntüleniyor.

Bebek mama önlüğü bebeklerin ve annelerin en çok ihtiyacı olan bebek beslenme ürünlerindendir. Bebeklerin ürünleri seçilirken diğer ürünlere göre daha çok dikkat edilmesi gerekir. Ürünlerin seçiminde birçok faktörün göz önünde bulundurulması gerekir. Bunlardan ilki sağlıktır. Bebeğin sağlığına zarar verecek içerikteki ürünler kullanılmamalıdır. Bebeklerin her türlü hastalık ve mikroplardan korunması için anti bakteriyel ürünler tercih edilebilir. Sağlık ilk dikkat çeken konu olsa da rahatlık da dikkat gerektiren konulardandır. Bebeği rahatsız eden bir mama önlüğü bebeğin ağlamasına ve huzursuz olmasına neden olabilir. Anne veya baba bu durumu anlayamayabilir fakat mama önlüğü bebeği sıkıp rahatsız edebilir. Anne ve babaların bebekleriyle keyifli yemekler geçirmesi için beslenme ürünlerinin seçimine dikkat edilmesi gerekir.

Bebek Mama Önlüğü Özellikleri

Bebek mama önlüğü yumuşak bir yapıda olduğunda çantada veya evde daha az yer kaplar. Bebek önlüklerinde boyun yerine çapraz kemerler kullanıldığında önlük vücutta dönmez. Bu sayede bebeğiniz yemek yerken hareket etse bile üzerini batırmaz. Dönme olmayacağı için bebeğinizde çıkarma için çaba sarf etmeyecek ve sizin yorulmanızın da önüne geçilecektir. Mama yedirirken bebeğiniz de sizde daha mutlu ve huzurlu vakitler geçirebilirsiniz. Önlüklerin kemerleri ayarlanabilir özellikte de olabildiği için bebek büyüdüğünde bile vücuduna uygun hale getirilebilir. Önlüklerin yüzeyleri kırıntı veya lekelerin etrafa yayılmasını engelleyecek özellikte yapılabilmektedir. Kırıntıların önlük üzerine tutulması sağlanabilir.

Bebek mama önlüğü çamaşır makinesinde de kolaylıkla yıkanarak tekrar kullanım içinde hazır hale getirilebilir. Böylelikle hijyenik açıdan da rahatlık sağlanmış olur. Bebeğin sağlığına zarar verecek fatalat ve PVC gibi maddeler içermez. Böylelikle çocuğunuz önlükle temasta bulunup ağzına alsa bile bu durum zarar vermez.

Bebek Mama Önlüğü Desenli Ve Renkli

Bebek mama önlüğü üzerine birçok renkte sevimli karakterler ve desenler uygulanmaktadır. Sizler bebeğinize yemek yedirirken bebeğiniz önlüğün üzerindeki desen ve renklerle ilgilenerek rahat bir yemek ve öğün geçirmiş olursunuz. Bebek mama önlüklerinde kemer kullanılabildiği gibi çıtçıtlar da kullanılabilmektedir. Bu çıtçıtlar sayesinde kolaylıkla bebeğinizi rahatsız etmeden takıp çıkarabilirsiniz. Çıtçıtlar sizin takabileceğiniz gibidir. Fakat bebeğiniz çekse veya asılsa bile çıkaramayacaktır. Bebek mama önlüklerinin üzerine çocuğunuzun sevdiği çizgi film kahramanları da basılabilmektedir. Mama önlüklerinde diğer beslenme önlüklerinde olduğu gibi pek çok çeşide rastlanmaktadır. Bebeğinizin hoşuna gidecek karakterin baskılı önlüklerini tercih edebilirsiniz. Bebeğinizle ve ailenizle keyifli yemekler için bu tür bebek beslenme ürünlerinden edinebilirsiniz.