hizliyiz.com

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Gumush4

Fiyat (TL)

-

Çocuk Kolyeleri

Çocuk Kolyeleri

Limit:
4 sonuçtan 1 ile 4 arası görüntüleniyor.

Çocukların ciltleri yetişkinlerden daha hassastır. Bu yüzden doğdukları günden itibaren kıyafetleri, ayakkabıları, aksesuarları özenle seçilir. En ufak durumda alerji olabilecek vücuda sahip olan bebek ve çocukların en az ne yedikleri kadar giydikleri ve taktıkları şeyler de önemlidir. Çocuklar yetişkinler gibi modaya göre giydiriliyorlar. Biraz daha büyüdüklerinde yetişkinleri örnek alarak kendi yiyeceklerine, oyuncaklarına, kıyafetlerine ve aksesuarlarına kendileri karar vermek istiyor. Çocukların öz güvenini kaybetmesine neden olmadan doğruyu göstererek verdikleri her karar birlikte uygulanmaya çalışılıyor. Çocuklar yetişkinler kadar kolye ve takılara küçük yaştan beri meraklı oluyorlar. Annelerinin ayakkabıları, makyaj malzemeleri hep ilgilerini çekiyor. Çocuk kolyeleri de sıklıkla özel günlerde ya da günlük hayatında çocuklara takılıyor. Özellikle okul çağına başlayan çocuklar tıpkı yetişkinler gibi her gün özenle hazırlanarak okula gidiyorlar. Bu sebepler çocuk kolye modelleri de kaliteli ve çocuklarınıza alerji yapmayacak türden üretilmiş olmalıdır. Çocuklarınızın istediği renkte onları oldukça sevimli ve güzel gösterecek kolyeleri ciltlerine fazla temas etmeden kıyafetlerinin üzerinde de kullanabilirsiniz. Kışlık boğazlı kazakların ya da balıkçı yakaların üzerine takabileceğiniz kolyeler çocuklarınızın tenine değmediği için hiçbir zarar vermez ve gönül rahatlığıyla takabilirsiniz.

Çocuk Kolye Modelleri

Çocuk kolyeleri oldukça fazla model çeşitliliğine sahiptir. Çocukların dünyasına uyumlu birbirinden sıcak renklerden üretilmiş olan kolyeler çocuklarınızın kıyafetleriyle bir bütünlük sağlar. Üstelik büyüdüklerinde de saklamak istedikleri bu kolyeler güzel bir anı olarak yıllarca çekmecelerinde kalır. İleride baktıkları resimlerde gördükleri şık kolyeler en az yetişkinlere tasarlanan kolyeler kadar iyi üretilmiştir. Anne çocuk giyiminin oldukça arttığı günümüzde takı ve giyimde yetişkin modellerine rastlamak mümkün oluyor. Tokaları ve bilekliklerle takım ya da uyumlu modellerde alabileceğiniz kolyeler değerli taşlarla renklendirilebileceği gibi normal taşlarla çocuklarınıza en çok yakışan renklerle üretilirler.

Çocuk Kolye Fiyatları

Çocuk kolyeleri yetişkinlerin kolyelerinden farksız olduğu için fiyat konusu da seçtiğiniz modele göre değişecektir. Tabii ki daha ufak boylarda üretilen modeller yetişkin kolyelerine göre daha uygun fiyatlıdır. Ömür boyu hatıra olarak saklayacağınız çocuk kolyeleri birbirinden farklı modelde ve fiyatta satın alınabilir. Özellikle internet üzerinde oldukça fazla tasarım bulunan kolyelerde aynı renk ya da tasarımlarda satın alarak özel günlerinizde birlikte kullanabilirsiniz. Her biri ilerde çok güzel birer hatıra kalacak aksesuarlarınızla birbirinden güzel anılar biriktireceksiniz. Kolay ödeme koşulları ve kargo avantajları olan sitelerden çocuklarınızla ilgili ürünler satın alabilir ve gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayabilirsiniz.