hizliyiz.com

Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)

-

Doğal Taş Bileklik

Doğal taş bileklik

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Doğal taş bileklik kullanımı geçmişten beri oldukça önemlidir. Birçok taş çeşidi ile bileklik yapılmaktadır. Her taşın farklı özellikleri vardır ve birçok hastalığa da iyi geldiğine inanılır. Örneğin jasper taşı son zamanlarda oldukça trend haline gelmiştir. Bu taşın birbirinden değerli özellikleri vardır. Jasper taşı sarı, yeşil, kırmızı, gri, kahve renklerinde olmaktadır. Oldukça farklı desenlerde modelleri vardır. Dekoratif bir taş modeli olan jasperden bileklik, kolye gibi birçok aksesuar elde edilmektedir. Bu nedenle dünyada oldukça değerli görülen bir taşlardan biridir. Oğlak burcunu temsil eden jasper taşının faydaları; dalak, mesane ve karaciğeri güçlendirir, sevgi ve kararlılık sağlar, cesaretlendirir, erkeksi özellikleri yükseltir, konuşma yeteneğini arttırır, çakra dengelenmesine yardım eder. Akik taşı ise siyah, beyaz, turuncu, yeşil, sarı, mavi, kırmızı, kahve gibi birçok renkte olabilmektedir. Bu taş stresi azaltır, insanı cesaretlendirir, hoşgörü sahibi yapar, ağrılara iyi gelir, kemiklere faydalıdır. Kuvars krisali de birçok alanda tercih edilmektedir. Faydalar; duygusal dengeleri sağlar, güç kazandırır, göz için sağlıklıdır, baş ağrısını giderir, negatif enerjiden korur. Hematit taşı, bel soğukluğuna iyi gelir, gerginliği azaltır, hafızayı kuvvetlendirir, saç sağlığına iyi gelir. Oniks taşı, siyah, kahve, gri renklerinde olmaktadır. Oniks; nazardan korur, depresyona iyi gelir, sakinleştirir, iç kulak hastalıklarına iyi gelir, rahim hastalıklarına iyi gelir. Kaplangözü; iç huzuru arttırır, güç ve cesaret kazandırır, mide bulantısına iyi gelir, astım hastalığına faydası vardır. Firuze(turkuaz) taşı; nazardan korur, sindirim sorunlarına iyi gelir, tansiyonu düzenler, keder giderir. Havlit taşı; sanatsal duyarlılığı arttırır, strese iyi gelir, öfkeyi engeller, kalsiyum dengesini sağlar. Lav taşı; ruhsal ve fiziksel dengeyi sağlar, kalp için faydalıdır, solunuma iyi gelir, çakralarda etkilidir. Daha bunun gibi birçok değerli taşların kullanıldığı doğal taş bileklik veya kolye modelleri bulmanız mümkün.

Doğal Taş Bileklik Modelleri

Doğal taş bileklik modelleri arasında

·         Lav doğal taş tasarım erkek bileklik,

·         Mat siyah oniks bileklik,

·         Oniks,

·         Havlit ve sedef tasarımlı bileklik,

·         Kuvars taşlı bileklik,

·         Çapa figürlü turkuaz doğal taşlı bileklik,

·         Taş figürlü jasper doğal taşlı bileklik gibi birçok model ve renkte doğal taşlardan oluşan birbirinden şık ve kaliteli bileklik modellerini bulabilirsiniz.

Doğal Taş Bileklik Fiyatları

11 TL’den başlayan birbirinden tarz doğal taş bileklik modellerinin indirimli birçok fırsatı sizlere sunulmaktadır. Bu fırsatlardan yararlanarak mükemmel tarz ve şıklıkta kadın ve erkek bilekliklere ulaşabilirsiniz.