hizliyiz.com

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Gumush452
  • Palimor131

Fiyat (TL)

-

Gümüş Bileklik Fiyatları

Gümüş Bileklik Fiyatları

Limit:
Nazar Boncuklu K.Atat
0 yorum yapılmış.
   
125,79 TL 62,90 TL
 Sepete Ekle
583 sonuçtan 1 ile 33 arası görüntüleniyor.

Gümüş bileklik genç yaştaki kadınlardan yetişkin kadınlara kadar sevilerek kullanılır ve gümüş bileklik fiyatları da uygun olduğundan oldukça tercih edilen takılardan birisidir. Tabii daha uygun fiyata bulacağınız bileklikler olacaktır ve deri bilekliklerde bunların başında gelmektedir. Ancak bunlar uzun yıllar kullanım için uygun olmayacaktır. Ayrıca gümüşün zarif görünümünden oldukça uzaktır. Gümüş doğadaki elementten elde edildiği için doğaldır ve dayanıklı olduğu için yıllara meydan okur. Ayrıca renk olarak da gümüş oldukça doğru bir aksesuar tercihi olacaktır. Su ile temas etmesine rağmen gerçek gümüş kullanıcıları kararma gibi sorunlarla karşılaşmazlar. Bu da suyla sıkça temas eden yüzük ve bileklik gibi aksesuarlar için uygun bir materyal olduğu gerçeğini gün yüzüne çıkartır.

Gümüş Bileklik Fiyatları ve Modelleri

Gümüş bileklik fiyatları pırlanta veya altına göre daha uygun olduğu için ve birçok kişinin beğenisini kazandığı için farklı modellerde üretilmektedir. Bu çeşitlilik sebebiyle herkes kendi beğeni ve zevkine uygun olan modeli kolayca bulabilmektedir. İlk olarak her iki cinsiyet için de bileklikle vardır. Kadınlarda daha çok görüyor olsanız da erkeklerin gümüş bilekliklere olan ilgisi de gün geçtikçe artmaktadır. Kadınlar için en çok tercih edilen modeller arasında cam taşlı bileklikler vardır. Bunlar oldukça sade ve zarif bir görünüme sahiptirler. Nazar boncuklu modeller de özellikle genç yaştaki kadınların çok tercih edeceği modellerdendir. Zirkon taşlı veya Swarovski taşlı modeller de daha özel günlerde kullanılan daha dikkat çekici bileklik modelleridir. Farklı desenlerde, renklerde bu taşlar oldukça kullanışlı olacaktır. Göz kamaştıran bu taşlar ve gümüşün bütünlüğü çok hoş bir uyuma sebep olur. Biraz daha farklılık arayışı içerisinde olanların ise otantik gümüş bileklikleri tercih etmesi önerilebilir. Bu modeller özellikle orta yaşlı ve daha yetişkin kadınlar tarafından kullanılmaktadır. Her çeşit modelde uygun gümüş bileklik fiyatları bulabileceğinizden maddi açıdan da bu bileklikler sizi zorlamayacaktır.

Gümüş Bileklik Fiyatları ve Romantik Bir Hediye

Gümüş takılar kadınlar tarafından oldukça beğenilmektedir ve gümüş bileklik fiyatları da uygun olduğundan bir hediye olarak oldukça güzel bir tercih olacaktır. Gümüş bileklikle uzun yıllar kullanılmaya uygun olduklarından kalıcı bir hediye tercihi olacaktır. Ayrıca sade modeller her kıyafetle rahatlıkla kombinlenebilmektedir. Gümüş bileklikle sevginizin bir göstergesi olarak güzel bir hediye olabilir. Ayrıca bileklik kullanımı diğer takılara göre daha kullanışlı olabilir. Örneğin kolyeyi her kıyafetle kullanabilmeniz mümkün olmayacaktır; ama bileklik daha rahat kullanılabilir. Romantik hediye seçiminiz için gümüş bileklik modellerine göz atabilirsiniz.