hizliyiz.com

Gümüş Saat Fiyatları

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Gumush8

Fiyat (TL)

-

Gümüş Saat Fiyatları

Gümüş Saat Fiyatları

Limit:
8 sonuçtan 1 ile 8 arası görüntüleniyor.

Aksesuarlarda her yıl trend olan modeller değişmektedir. Gümüş saat kullanımı bu yıla damgasını vuruyor. Bu nedenle sizler de vakit kaybetmeden bu trende uyabilirsiniz. Ancak birçok kişi öncelikle gümüş saat fiyatları konusunda araştırma yapar. Fiyatlar bazıları için oldukça uygun, bazılarına da pahalı gelmektedir. Ancak modellerine göre değişen fiyatların gümüşün özelliğine göre belirlenmekte olduğu da bir gerçektir. En önemli madenler arasında yer alan gümüş önemli bir takı malzemesi olarak kullanılmaktadır. Bunlardan en önemlisi de saat aksesuarıdır. Mükemmel gümüş kol saatleri oldukça tarz görünümleriyle sizlere sunuluyor. Hem klasik hem de spor kombinlerinizle tamamlayabileceğiniz, şıklığınıza şıklık katacak gümüş saat modellerine göz atmalısınız.

Bayan Gümüş Saat Fiyatları

Gümüş saat fiyatları belirlenirken modelleri de oldukça etkili olmaktadır. Açık, orta ve koyu tonlarında gümüş saatler bulunmaktadır. Oval, kare, dikdörtgen birçok model bulunur. Elmaslı, otantik, incili birbirinden şık olarak tasarlanmış saat modelleri de bulabilirsiniz. Saatlerin birçoğunda markazit taşı kullanılmış ve farklı bir şıklık katılmıştır. Markazit oldukça değerli taşlardan biridir. Sülfatlar grubunda bulunmaktadır. Genellikle kömür yataklarında oluşur. Çıkarıp işlendiğinde oldukça farklı şekillere dönüştürülebilmektedir. Koyu gri ve siyahtan oluşmaktadır. Metalik parlaklığı olan bu taşın faydaları; kanı ve dalağı temizler, ruhsal gelişim sağlar, hafızayı güçlendirir, öğrenmeye yardımcı olur. Doğal ve faydalı taşlar kullanmayı sevenler bu model saatlerden yana tercihini kullanabilirler. Ayrıca saat modellerinin şıklığı gittiğiniz her yerde dikkatleri üzerinize çekecektir. Gümüş saat fiyatları her modele göre değişmektedir.

Gümüş Saat Fiyatları ve Modelleri

Her saatin adı birbirine benzese de birbirinden farklı olan bu modellerin indirimli gümüş saat fiyatları hakkında araştırma yapabilir ve en güzel saate oldukça uygun fiyata sahip olabilirsiniz.