hizliyiz.com

Gümüş Saat Modelleri

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Gumush8

Fiyat (TL)

-

Gümüş Saat Modelleri

Gümüş Saat Modelleri

Limit:
8 sonuçtan 1 ile 8 arası görüntüleniyor.

Hediyelik Gümüş Saat Modelleri

Erkek saatlerinde asalet, kadın saatlerinde ise zarafetin ön plana çıktığı gümüş saat modelleri arasından tarzınıza en yakın modeli tercih edebilirsiniz. Stil sahibi kadınların ve erkeklerin en çok kullandığı aksesuarlardan birisi de saattir. Şıklığı ve asaleti ile yıllardır günlük hayatta ve özel günlerde kullanılmaktadır. Spor, klasik, minimal ve daha birçok tarza hitap eden saat çeşitliliği farklı materyaller ile dizayn edilmektedir. Altın ve gümüş başta olmak üzere deri, keçe, plastik gibi materyaller kullanılarak da üretilen saat çeşitleri arasında en kıymetli olanları altın ve gümüş saatlerdir. Ancak altın fiyatlarının maliyetinin yüksek oluşu kişileri altın kadar değerli bir cevher olan gümüş aksesuarlara yöneltmektedir. Bununla birlikte sevgililer günü, babalar günü, doğum günleri ve yıldönümleri gibi özel günlerde de maddi ve manevi açıdan oldukça değerli olan saatler hediyelik eşya olarak en iyi seçenekleri sunmaktadır.

En Trend Gümüş Saat Modelleri

Gümüş saat modelleri oldukça modern seçeneklerinin yanı sıra vintage koleksiyonları ile de vintage tarza sahip olan kişilere hitap etmektedir. Özellikle aynı ayarda ve aynı dizaynda çift saatleri oldukça romantik bir hediyelik eşya alternatifi olmaktadır. Saat şıklığın yanı sıra zaman yönetimi sağlayan bir aksesuardır. Farklı ibrik ve farklı kordona sahip saatler bulunmaktadır. Sağ bilek yahut sol bileğe takılarak kullanılan saatler her yaşa ve her zevke uygun olarak üretilen sayısız çeşitlilik barındırmaktadır. Genç, yaşlı herkesin en yaygın kullandığı aksesuar saatlerdir. Çocuklar için özel olarak üretilen saatler de oldukça ilgi çekicidir. Gümüş cevheri son derece doğal ve değerli bir cevher olduğundan ötürü herhangi bir alerjik reaksiyon yaratmaması da tercih nedenleri arasında yer almaktadır. Tercih edilen 925 ayar gümüş saatler farklı materyaller sayesinde oldukça büyüleyici dizaynlara bürünmektedir. İnci, zirkon taşlı, zümrüt, yakut, swaroski gibi değerli taşlarla taçlandırılmaktadır. Otantik, modern, bohem, klasik, minimal olarak sıralanabilecek koleksiyonlarda hediyelik tercihinde bulunabilirsiniz.

Gümüş Saat Modelleri Oval Kadranlar

Gümüş saat modelleri oval kadranlarda, kare kadranlarda ve dikdörtgen kadranlarda tercih edilebilmektedir. Gümüş takı almadan önce hediye edeceğiniz kişinin zevklerine hitap edecek seçeneklere yönelmeniz önerilmektedir. Özellikle gümüş saat tercihinde bulanacakların günün anlam ve önemine, kişinin stiline ve zevklerine uyumlu olmalıdır. Bununla birlikte özel tasarım saatlerde yine gümüş materyal kullanılarak üretilmektedir. Farklı figürler de kullanılabilen saat tasarımlarından bütçenize ve zevkinize en uygun saati satın almanız önerilmektedir. Özellikle online alışverişlerde hızlı teslimat ve farklı ödeme koşulları kullanılarak alışveriş yapılabilmektedir.