HAKKIMIZDA


2007 yılında  bir şahıs şirketi olarak kuruldu. Güçlü temelleri üzerine oturttuğu tecrübe ve birikimlerini, İnternet üzerinden online satış sistemi üzerinde uygulamaya başladık. 
Firmamız büyüdükçe, kurumsal hedeflerimizi de büyüterek herkese en kaliteli hizmeti götüreceğiz.

. Günümüz itibariyle Konyaaltında bulunan operasyon merkezinde faaliyet göstermekteyiz..

Yoğun iş temposuna rağmen, yenilikleri takip ederek, sürekli gelişimi ilke edinen yönetici ve çalışanlarımız, Türkiye'de günden güne yerini sağlamlaştırmaya başlayan "e- ticaret"i araştırmaya başladılar.  E-ticaret sitelerinin, geleceğin alışveriş stili olacağını, e-ticaretin önemini ve gerekliliğini kavrayan firmamız 14 yıl önce bu alanda büyük bir girişim yaparak www.hizliyiz.com adlı  bir e-ticaret sitesi kurarak  mağazalarımızı 7/24 açık hâle getirdik. Müşterilerimize sağladığımız kolaylıkları, e-ticaret sayesinde tüm Türkiye'ye yayarak; halkımıza her zaman en kaliteli, en hızlı ve en tasarruflu alışveriş imkânlarını sunuyoruz.


KALİTE POLİTİKAMIZ


E-ticaret sektöründe satış öncesi ve satış sonrası maksimum hizmet vermek, müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda çözümler oluşturarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, kalite politikamızın temel unsurlarını oluşturmaktadır. Bu unsurlar doğrultusundaki faaliyetlerimiz ile Türkiye'de internet üzerinden alışverişin güvenlik ve hizmet standartlarının yükseltilmesine katkı sağlanması amaçlanmaktadır.

Müşterilerimize ekonomik fiyatlarla, hızlı ve güvenilir hizmet verme prensipleri içerisinde; beklentilerini en uygun şekilde karşılamak; çalışanlarımızın sosyal güvenliğini üst düzeyde sağlayarak, katılımcı, çağdaş, teknolojik ve modern yönetim ilkeleri ile çalışmalarımızı sürdürmek, temel ilkelerimizdir.


HİZMET POLİTİKAMIZ


Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini zamanında ve en uygun şekilde karşılamak.
Sürekli gelişimi ilke olarak benimsemek.
Ekonomik, hızlı ve güvenilir hizmet sunmak.
Hizmet kalitesi konusunda istikrarlı bir başarı çizgisi elde etmek ve firma bünyesinde sürekli bir gelişim sağlayabilmek,
Çalışmalarımızın değişen şartlara ve gelişen teknolojiye paralel olarak, kalite yönetim sistemine uygun, verimli ve etkin yürütülmesini sağlamak.


Saygılar.

Gökhan Karatutlu

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?